EUROJADE – JADE TERAPEUTICKÁ PODLOŽKA

Thermo Fitt

Je dokonalou kombináciou alternatívnej a modernej medicíny, ktorá využíva silu prírodného minerálu jadeitu, infračerveného žiarenia a tepla.

Je komplexným terapeutickým nástrojom, ktorého používaním je možné docieliť obrovské pokroky v terapii jednotlivých zdravotných ťažkostí.

Ide o malý tenký matrac obsahujúci výhrevné karbónové vlákna pokrytý 72 jadeitmi. Špeciálne zloženie z niekoľkých vrstiev zaisťuje rovnomerné rozptýlenie tepla cez prírodné minerály, neutralizuje škodlivé elektromagnetické vlny a produkuje záporné ióny, ktoré priaznivo pôsobia na naše zdravie a psychiku.

Už zo skúseností poznáme účinky dlhovlnných infračervených lúčov (infra sauny) a ich prínos pre naše zdravie. Tieto lúče dokážu preniknúť hlboko do tela, zahriať a stimulovať ho.

Podporujú správnu látkovú výmenu, pomáhajú detoxikácii organizmu, zlepšujú dýchanie, krvný obeh, zmierňujú bolesti, a čo je veľmi dôležité, nemajú žiadne vedľajšie účinky.

Jadeit je minerál, ktorého liečivé vlastnosti poznali už staroveké civilizácie. Tie ho dokonca považovali za posvätný. Bol cenený viac ako zlato.

Jadeit stimuluje funkciu obličiek, nervový systém, krvný obeh. Znižuje napätie, uvoľňuje spazmy a kŕče, zmierňuje aj veľmi intenzívne bolesti.

Používa sa pri problémoch s očami, tráviacim traktom, pri vredoch, pri problémoch s pohybovým aparátom (kĺby, svaly, kosti), pri ochoreniach močového mechúra, pri depresiách.

Vyžaruje prirodzené infračervené teplo, ktoré má blahodárne účinky na ľudský organizmus.

Je kameňom lásky, pokoja a harmónie.

eurojade_2.jpg, 111kB